Masaż tantryczny w Poznaniu. Praca z energią. Tantra. Duchowość

Sensual Massage

Masaż tantryczny w Poznaniu. Praca z energią. Twoje miejsce zapomnienia.

Masaż Yoni

Masaż Yoni

Pragniesz poczuć się znów Kobietą sensualną, zmysłową, pewną siebie? Połączyć się ze swoją kobiecością? Wyzwolić swoją kobiecość? Poczuć się jak Bogini? Zrelaksowana, akceptowana, pełna miłości. Chcesz czuć błogość w ciele? Odpuścić, odprężyć ciało i umysł? Pragniesz oddać się, bez analizy myśli, kontroli? Czytaj dalej, przedstawię Ci sposób, jak to osiągnąć.

Czym jest Masaż Yoni?

Tantryczny Masaż Yoni obejmuje masaż miejsc intymnych kobiety. Służy wyłącznie do celów leczniczych, uzdrawiających i duchowych. Ma na celu uwolnienie blokad w ciele, pracę z emocjami, jak również wyniesienie życia na wyższy, piękniejszy poziom. Yoni oznacza źródło życia, symbol kobiecej energii, świętą przestrzeń. Yoni jest czczona jako symbol Shakti, energia lub boska kobieca moc twórcza.

Tantryczny Masaż Yoni jest odpowiedzią dla tych pań, które cierpią z powodu powszechnych kobiecych problemów zdrowotnych, takich jak zapalenie pęcherza moczowego, ciężkie objawy menstruacyjne, regularnie nawracająca kandydoza lub bakteryjne zapalenie pochwy, endometrioza lub przeszkody seksualne, takie jak brak pożądania, niezdolność do odczuwania przyjemności lub orgazmu lub bolesny seks.

To wyjątkowe, praktyczne podejście leczy kobietę od wewnątrz , docierając do źródła wielu problemów zdrowotnych i blokad seksualnych. Nie tylko dochodzi do złagodzenia objawów, ale też do odkrycia wolności, dzięki której kobiety mogą odzyskać zdrowie i na nowo odnaleźć prawdziwe znaczenie wyzwolenia seksualnego.

Efekty tantrycznego Masażu Yoni

Koncentrując się na przebudzeniu energii poprzez wyspecjalizowany dotyk, Tantryczny Masaż Yoni – praktykowany z umiejętną troską i uwagą – ma wiele efektów:

 • odmładza całe ciało,
 • leczy przewlekłe dolegliwości,
 • zwiększa świadomość seksualną i potencjał orgazmiczny,
 • łagodzi blokady,
 • uwalnia potężną zmagazynowaną i zablokowaną energię seksualną,
 • wzbudza pewność siebie, szczęście i zadowolenie,
 • może wywołać orgazm energetyczny całego ciała,
 • przynosi wewnętrzny spokój i wyciszenie,
 • poprawia libido,
 • zwiększa wrażliwość ciała,
 • umożliwia osiągnąć stan błogości.

Doświadczanie tej cudownej i inspirującej pracy z ciałem jest dla wszystkich kobiet rzadką okazją do osiągnięcia głębokiego i satysfakcjonującego spełnienia w miłości i życiu. Wiele kobiet donosi o otwierającej duszę błogości i kobiecym rozkwicie, które radykalnie zmieniają ich życie.

Przebieg Masażu Yoni

Pierwszym krokiem jest zawsze dokładne przygotowanie. Poprzez niespieszny masaż całego ciała, kobieta zostaje przygotowana fizycznie, energetycznie i emocjonalnie do Masażu Yoni.

Delikatnie masuje się pachwinę, okolice miednicy i zewnętrzne narządy płciowe, a energia jest wysyłana do tego obszaru.

Terapeutka powoli wchodzi w Yoni i lokalizuje punkt G. Wykonywane są tutaj prace uwalniające i aktywujące, ponieważ dla wielu kobiet może to być miejsce odrętwiałe lub niewrażliwe.

Terapeutka zaczyna mapować Yoni. Oznacza to umiejętne eksplorowanie i uzdrawianie „kanału” Yoni .

Jeśli pojawią się blokady, emocje lub bolesne wspomnienia, terapeutka poprowadzi Cię przez ten proces, pomagając harmonijnie je uwolnić . Podczas Masażu Yoni możliwe jest również doznanie przez kobietę ogromnej przyjemności, seksualnego przebudzenia czy energetycznego orgazmu całego ciała. Oba wyniki są jednakowo ważne w spektrum uzdrawiania i będą dokładnie tym, czego potrzebuje ta konkretna kobieta. Niezależnie od manifestacji uwolnienia, każdy scenariusz może wprowadzić kobietę w euforyczny i podniosły stan umysłu.

Masaż Yoni w Poznaniu

Masaż Yoni może stanowić część Masażu dla Kobiet, Masażu dla Par oraz część Rytuału SPA. Nie można zapisać się wyłącznie na Masaż Yoni, ponieważ konieczne jest wcześniejsze przygotowanie ciała i psychiki, co odbywa się w początkowych etapach poszczególnych rytuałów.