Sensual Massage

Twoje miejsce zapomnienia

Masaż dla Par

Masaż dla Par Poznań | Masaż tantryczny Poznań | Masaż Yoni Poznań| Masaż Nuru Poznań

Celem masażu jest samoświadomość i eksploracja Waszych ciał, zmysłowość i przyjemność. Jest to moment dla Was, aby odkrywać intymność, zdjąć maski, otworzyć się na doznania. Takie spotkanie zbliży Was, zachęci do poszukiwania nowych doświadczeń, emocji.

Masaż rozpoczyna się od kąpieli, możecie to zrobić wspólnie, aby przyzwyczaić się do nagości, lub osobno. Następnie zapraszam do pokoju, w którym poprzez masaż, przekażę Wam spokój, dobre samopoczucie, relaks, zawsze przestrzegając Waszych granic.

Tantra dla Kobiety, czyli masaż Yoni i dla Mężczyzny – masaż lingam, pozwoli Wam osiągnąć stan błogości, zaakceptować swoje ciała, abyście uwolnili się od lęków, zazdrości, wzmocnili zaufanie do siebie nawzajem, poczucie własnej wartości.

Masaż tantryczny to terapia, wspólne doświadczenie, które zbliża Was i Wasze ciała, o którym oboje będziecie chcieli pamiętać.

 

 

Masaż Yoni oznacza źródło życia, symbol kobiecej energii.  Yoni, a więc nasza pochwa gromadzi wiele napięć. To w tym rejonie kumuluje się nasz stres, emocje.  Im częściej poświęcasz jej uwagę, tym jesteś wrażliwsza, odczuwasz dużo więcej, pozwalasz przepływać energii, stajesz się świadoma swojego ciała i seksualności. W Yoni znajdują się trzy punkty: przyjemności, stagnacyjne i bolesne. Będę celebrować i eksplorować punkty przyjemności. Uwrażliwiać miejsca stagnacyjne. A bolesne z czasem staną się przyjemne, poprzez rozładowywanie napięć.

“Lingam” to starożytne tantryczne słowo, używane do opisu penisa. W praktyce Tantry uważa się, że Lingam promieniuje twórczą energią i przyjemnością. Ten styl masażu koncentruje się na stymulacji i masażu narządów płciowych. Zastosuję szereg różnych technik i pociągnięć do trzonu lingamu, głowy, moszny i jąder, jednocześnie delikatnie masując krocze i kilka miejsc związanych z prostatą.

Scroll Up