Sensual Massage

Twoje miejsce zapomnienia

Masaż dla Par

Masaż dla Par Poznań | Masaż tantryczny Poznań | Masaż Yoni Poznań| Masaż Nuru Poznań

Spotkanie odbywa się w formie warsztatów. 
Pokażę Wam jak na nowo odkryć magię dotyku, masażu, jak poprawić Waszą energię seksualną. Jak się połączyć, zjednoczyć, żeby bliskość, intymność sprawiała coraz więcej przyjemności, nowych doznań

Po kolei:
Masaż rozpoczyna się od prysznica, możecie to zrobić wspólnie, aby przyzwyczaić się do nagości, lub osobno. Następnie zapraszam do pokoju, w którym poprzez masaż, przekażę Wam spokój, dobre samopoczucie, relaks, zawsze przestrzegając Waszych granic.
Zaczynam od rozmowy, jakie macie oczekiwania, co chcielibyście poprawić, z jakim nastawieniem przyszliście.
Poprowadzę również ćwiczenia oddechu.
Następny etap to masaż, krótka nauka masażu, możecie masować ze mną, lub leżeć blisko siebie. 
Możemy porozmawiać na temat Waszej gry wstępnej, jak się zbliżyć do siebie, czy jest coś co chcielibyście spróbować razem, a może boicie się sobie o tym powiedzieć, jestem totalnie otwarta na każdy temat.
Uzdrawianie kobiecości i męskości wykonuję tylko i wyłącznie w Waszym tempie. Zrobimy tylko to na co będziecie gotowi.
Przede wszystkim chcę, żebyście się odprężyli i nie myśleli o życiu codziennym, tylko o przyjemności, która będzie w danej chwili.

Celem masażu jest samoświadomość i poznawanie Waszych ciał, zmysłowość i przyjemność. Jest to moment dla Was, aby odkrywać intymność, zdjąć maski, otworzyć się na doznania. Takie spotkanie zbliży Was, zachęci do poszukiwania nowych doświadczeń, emocji.

 Tantra dla Kobiety, czyli masaż Yoni i dla Mężczyzny – masaż lingam, pozwoli Wam osiągnąć stan błogości, zaakceptować swoje ciała, abyście uwolnili się od lęków, zazdrości, wzmocnili zaufanie do siebie nawzajem, poczucie własnej wartości.

Masaż tantryczny to terapia, wspólne doświadczenie, które zbliża Was i Wasze ciała, o którym oboje będziecie chcieli pamiętać.

 

Wyjaśnienie terminów: 

Masaż Yoni oznacza źródło życia, symbol kobiecej energii.  Yoni, a więc nasza pochwa gromadzi wiele napięć. To w tym rejonie kumuluje się nasz stres, emocje.  Im częściej poświęcasz jej uwagę, tym jesteś wrażliwsza, odczuwasz dużo więcej, pozwalasz przepływać energii, stajesz się świadoma swojego ciała i seksualności. W Yoni znajdują się trzy punkty: przyjemności, stagnacyjne i bolesne. Będę celebrować i eksplorować punkty przyjemności. Uwrażliwiać miejsca stagnacyjne. A bolesne z czasem staną się przyjemne, poprzez rozładowywanie napięć.

“Lingam” to starożytne tantryczne słowo, używane do opisu penisa. W praktyce Tantry uważa się, że Lingam promieniuje twórczą energią i przyjemnością. Ten styl masażu koncentruje się na stymulacji i masażu narządów płciowych. Zastosuję szereg różnych technik i pociągnięć do trzonu lingamu, głowy, moszny i jąder, jednocześnie delikatnie masując krocze i kilka miejsc związanych z prostatą.