Masaż tantryczny w Poznaniu. Praca z energią. Tantra. Duchowość

Sensual Massage

Masaż tantryczny w Poznaniu. Praca z energią. Twoje miejsce zapomnienia.

Masaż Tantryczny dla Kobiet

Masaż tantryczny to głęboko relaksująca, odprężająca, a zarazem uzdrawiająca technika pracy z ciałem i energią. Pozwala wrócić do chwili obecnej, całkowicie zanurzyć się w ciele, w błogości i odczuwać ją na poziomie molekularnym.  Takie odczuwanie możliwe jest tylko wtedy, kiedy energia seksualna, która według Tantry jest energią życiową, swobodnie płynie przez nasze ciała. Niestety rzadko który człowiek ma drożne meridiany, ponieważ nasze ciało jest jak gąbka, która wchłania wszystkie traumy, urazy, nieprzeżyte i niezauważone, zepchnięte emocje, uczucia, które blokują naturalny i swobodny przepływ energii. Jeżeli zaś energia życiowa nie dociera do pewnych obszarów ciała przez dłuższy czas, mogą powstawać zaburzenia na poziomie fizycznym i mentalnym, co może prowadzić nawet do chorób. Energia seksualna zachowuje się jak szczotka – czyści i udrażnia.  Odczuwanie przepływu energii w trakcie sesji to naturalny stan rzeczy, natomiast po kilku masażach możesz doświadczać takiego przepływu w codziennym życiu. Życie staje się wtedy pełniejsze, bardziej świadome, pełne miłości, wewnętrznego spokoju.

Każda kobieta jest Boginią. Mamy w sobie pierwiastek boskości. Jest on jednak tak bardzo ukryty pod skorupą wierzeń, przyzwyczajeń, społecznych zasad, opinii. Ukryty tak głęboko, że my Kobiety zapomniałyśmy jaką magię mamy w sobie. Pokażę Ci jak ją odkryć, jak wydobyć z siebie Kobietę Twoich marzeń. Nic nie musisz robić, masz to w sobie.

Każda z Nas jest dziełem sztuki, tylko zapomnianym, zakurzonym. Połączenie ze swoją boskością następuje przez uważne, świadome obserwowanie siebie, swoich emocji, swojego ciała. Bogini, która jest spokojna, pełna miłości, która się nie kłóci, bo nie musi, nie wymaga, nie obraża się, nie wywyższa. Ona na Ciebie cierpliwie czeka, aż ją zauważysz. Uważność, świadome przyglądanie, akceptacja, ukochanie swojego ciała. To zagadnienia, które poruszę na sesji. Łączymy się z Naszą Kobiecością.  Przez ciało fizyczne będziemy docierać do traum, napięć, emocji, które możemy uleczyć i uwolnić.

Czujesz się zmęczona? Chcesz wyrwać się z uczucia wypalenia, lęku, wątpliwości? Potrzebujesz relaksu? Zapomnieć o wszystkim choć na chwilę? Pokażę Ci jak połączyć się ze swoją energetyczną siłą życiową. Jak z niej korzystać, aby czuć się Boginią codziennie. Jak się zrelaksować, jak wyłączyć umysł, który Tobą steruje. Bez wysiłku, bez presji, bez wymagań. To dzieje się naturalnie, jeśli tylko zaufasz, otworzysz się na przepływ energii w ciele. 

 

Przebieg masażu

Sesję masażu tantrycznego zaczynamy od rozmowy o Twoich potrzebach, granicach. Następnie przy blasku świec, nastrojowej japońskiej muzyce, unoszących się zapachach olejków, przystąpimy do masażu całego ciała. Masaż rozpoczynam od ugniatania stóp, następnie łydki, uda, plecy, kończąc na szyi. Zadbam o to, aby masaż był dokładny, przyjemny, relaksujący, indywidualnie dobierając nacisk. Poprowadzę również medytację wraz z oddechem tantrycznym. Chcę, abyś zamknęła oczy, zrelaksowała się, oddychała głęboko i spokojnie. Płynne ruchy pozwolą Ci odprężyć ciało, wyciszyć umysł.

Uwaga! Masaż Yoni, uzdrawianie seksualne przeprowadzam tylko wtedy, kiedy jesteś na to gotowa! 

Yoni oznacza źródło życia, symbol kobiecej energii, święta przestrzeń.  Yoni, a więc nasza pochwa gromadzi wiele napięć. To w tym rejonie kumuluje się nasz stres, emocje.  Im częściej poświęcasz jej uwagę, tym jesteś wrażliwsza, odczuwasz dużo więcej, pozwalasz przepływać energii, stajesz się świadoma swojego ciała i seksualności. Pokażę Ci jak sama możesz wykonywać taki masaż, lub poprosić o to partnera/partnerkę.  Otulę Cię dotykiem, abyś czuła się bezpieczna, silna, wypoczęta i pełna energii. Celem masażu Yoni jest odkrywanie swojej energii seksualnej, magii i potencjału jaki mamy w sobie. Nie dążymy do orgazmu, ale do poznawania i akceptacji ciała, połączenia się z Boginią.
O masażu Yoni możesz przeczytać tutaj

Jesteś gotowa, aby dowiedzieć się jak zmienić swoje życie? Chcesz doświadczać chwil, które powodują, że Twoje ciało czuje się zrelaksowane, szczęśliwe, wypoczęte, a intymność jest aktem miłości, bezpieczeństwa, czułości. Możesz się w tym rozpłynąć. Nie czekaj, napisz do mnie, kliknij w przycisk poniżej i pozwól, aby w Twoim życiu zadziała się magia!

Na miejscu jest możliwość skorzystania z łazienki, w której są wszystkie potrzebne rzeczy (ręczniki, jednorazowe klapki, majtki, żele pod prysznic, dezodoranty).