Sensual Massage

Twoje miejsce zapomnienia

Masaż dla Kobiet

Masaż dla Kobiet Poznań | Masaż tantryczny Poznań | Masaż Yoni Poznań

Każda kobieta jest Boginią. Mamy w sobie pierwiastek boskości. Jest on jednak tak bardzo ukryty pod skorupą wierzeń, przyzwyczajeń, społecznych zasad, opinii. Ukryty tak głęboko, że my Kobiety zapomniałyśmy jaką magię mamy w sobie. Pokażę Ci jak ją odkryć, jak wydobyć z siebie Kobietę Twoich marzeń. Nic nie musisz robić, masz to w sobie.

Każda z Nas jest dziełem sztuki, tylko zapomnianym, zakurzonym. Połączenie ze swoją boskością następuje przez uważne, świadome obserwowanie siebie, swoich emocji, swojego ciała. Bogini, która jest spokojna, pełna miłości, która się nie kłóci, bo nie musi, nie wymaga, nie obraża się, nie wywyższa. Ona na Ciebie cierpliwie czeka, aż ją zauważysz.

Głęboka wyrozumiałość do siebie jako istoty, która popełnia błędy. Każdy błąd, potknięcie jest lekcją. W ten sposób możemy się rozwijać. Uważność, świadome przyglądanie, akceptacja, ukochanie swojego ciała. To zagadnienia, które poruszę na sesji. Łączymy się z Naszą Kobiecością.  Przez ciało fizyczne będziemy docierać do traum, napięć, emocji, które możemy uleczyć i uwolnić.

Przebieg masażu

Przy blasku świec, nastrojowej japońskiej muzyce, unoszących się zapachach olejków, przystąpimy do masażu całego ciała. Masaż rozpoczynam od ugniatania stóp, następnie łydki, uda, plecy, kończąc na szyi. Zadbam o to, aby masaż był dokładny, przyjemny, relaksujący, indywidualnie dobierając nacisk. Chcę, abyś zamknęła oczy, zrelaksowała się, oddychała głęboko i spokojnie. Płynne ruchy pozwolą Ci odprężyć ciało, wyciszyć umysł. Przeprowadzę też sesję oddychania w trakcie masażu. Jeśli będziesz gotowa, będziemy mogły przejść do odkrywania energii życia tj energii seksualnej.

Yoni oznacza źródło życia, symbol kobiecej energii, święta przestrzeń.  Yoni, a więc nasza pochwa gromadzi wiele napięć. To w tym rejonie kumuluje się nasz stres, emocje.  Im częściej poświęcasz jej uwagę, tym jesteś wrażliwsza, odczuwasz dużo więcej, pozwalasz przepływać energii, stajesz się świadoma swojego ciała i seksualności. W Yoni znajdują się trzy punkty: przyjemności, stagnacyjne i bolesne. Będę celebrować i eksplorować punkty przyjemności. Uwrażliwiać miejsca stagnacyjne. A bolesne z czasem staną się przyjemne, poprzez rozładowywanie napięć. Pokażę Ci jak sama możesz wykonywać taki masaż, lub poprosić o to partnera/partnerkę.  Otulę Cię dotykiem, abyś czuła się bezpieczna, silna, wypoczęta i pełna energii. Celem masażu Yoni jest odkrywanie swojej energii seksualnej, magii i potencjału jaki mamy w sobie. Nie dążymy do orgazmu, ale do poznawania i akceptacji ciała, połączenia się z Boginią.


Możliwa jest sesja 120 min, a w niej:  masaż dla kobiet i dodatkowo kąpiel, kieliszek wina, herbata Matcha, więcej przestrzeni na rozmowę, uzdrawianie ciała, dotarcie głębiej do traum, emocji i poznanie Twojej wewnętrznej Bogini. 

120 min –  600 zł 

Na miejscu jest możliwość skorzystania z łazienki, w której są wszystkie potrzebne rzeczy (ręczniki, jednorazowe klapki, majtki, żele pod prysznic, dezodoranty).