Sensual Massage

Masaż tantryczny w Poznaniu. Praca z energią. Twoje miejsce zapomnienia.

Rytuał Spa

Rytuał SPA Poznań | Masaż Lingam Poznań | Masaż relaksujący Poznań

Masaż tantryczny to głęboko relaksująca, odprężająca, a zarazem uzdrawiająca technika pracy z ciałem. Pozwala wrócić do chwili obecnej, całkowicie zanurzyć się w ciele, w błogości i odczuwać ją na poziomie molekularnym.  Takie odczuwanie możliwe jest tylko wtedy, kiedy energia seksualna, która według Tantry jest energią życiową, swobodnie płynie przez nasze ciała. Niestety rzadko który człowiek ma drożne meridiany, ponieważ nasze ciało jest jak gąbka, która wchłania wszystkie traumy, urazy, nieprzeżyte i niezauważone, zepchnięte emocje, uczucia, które blokują naturalny i swobodny przepływ energii. Jeżeli zaś energia życiowa nie dociera do pewnych obszarów ciała przez dłuższy czas, mogą powstawać zaburzenia na poziomie fizycznym i mentalnym, co może prowadzić nawet do chorób. Energia seksualna zachowuje się jak szczotka – czyści i udrażnia.  Odczuwanie przepływu energii seksualnej w trakcie sesji to naturalny stan rzeczy, natomiast po kilku masażach możesz doświadczać takiego przepływu w codziennym życiu. Życie staje się wtedy pełniejsze, bardziej świadome, pełne miłości, wewnętrznego spokoju.

Krok po kroku 👣

Masaż rozpoczyna się wspólną kąpielą. Podczas kąpieli wykonam peeling ciała, specjalną rękawicą oczyszczającą. Peeling usuwa zanieczyszczenia i obumarłe komórki zewnętrznej warstwy naskórka oraz pobudza skórę do wytwarzania nowych komórek. Pomaga też lepiej wchłaniać składniki olejków, powodując większe nawilżenie ciała.

 Już na wstępie zadbam, abyś czuł się wyjątkowo. Nasze umysły i ciała przyzwyczają się do nagości, zmniejszając naturalny dystans. Gdy widzimy się pierwszy raz to naturalne, że nie będziemy sobie ufać, należy to zaufanie zbudować, pielęgnować.

Tutaj jest czas na chwilę rozmowy. W pokoju masażu usiądziemy na macie. Nauczymy się oddechu, wyciszymy umysł przy tybetańskiej muzyce. Wypytam też o Twoje preferencje odnośnie nacisku, oczekiwania dotyczące spotkania.

Masaż rozpoczyna się głęboko relaksującymi i powolnymi ruchami dłoni, przedramion. Pomoże to odblokować kanały energetyczne, uwolnić Cię od spiętych mięśni, bólu. Poprzez świadomy, energetyczny dotyk poczujesz błogość, akceptację, prawdziwą czułość i bliskość emocjonalną. Jak również poprzez masaż Nuru, który jest kolejnym elementem, pozwalającym na przepływ energii, rozbudzenie zmysłów. Masaż Nuru został wynaleziony w Japonii w mieście Kawasaki. Słowo nuru oznacza „śliski”, „miekki”. Zatem używając ciepłego olejku ślizgam się po Twoim ciele. Używając całego ciała wywieram nacisk, a przy jednoczesnym osiągnięciu większej liczby punktów energii, powoduję efekt terapeutyczny.

Następnie przechodzimy do masażu Lingam. Typ masażu, który jest symbolem męskiej energi. “Lingam” to starożytne tantryczne słowo, używane do opisu penisa. W praktyce Tantry uważa się, że Lingam promieniuje twórczą energią i przyjemnością.

Ten styl masażu koncentruje się na stymulacji i masażu narządów płciowych. Zastosuję szereg różnych technik i pociągnięć do trzonu lingamu, głowy, moszny i jąder, jednocześnie delikatnie masując krocze i kilka miejsc związanych z prostatą.

Zależy mi, abyś osiągnął pełnię samoświadomości ciała, seksualności, opanowania oraz odkrył nowe doznania. Masaż ten, oprócz fizycznych, emocjonalnych i duchowych zalet, pomaga w rozwiązywaniu problemów takich jak przedwczesny wytrysk i jest bardzo skuteczny w przypadkach impotencji z różnych przyczyn, zarówno natury fizycznej, pooperacyjnej, traumatycznej lub psychologicznej, ponieważ działa bezpośrednio w czakrach i punktach energii seksualnej. Oferuję masaż zakończony orgazmem, jednak wbrew powszechnemu przekonaniu,  dążenie do szczytowania nie jest celem masażu tantrycznego.

 

Bardzo ważne jest, abyś nie przychodził z intencją natury seksualnej. To jest czas dla Ciebie, na wyciszenie, oderwanie się i relaks.

Po niezwykle energetycznej podróży, pełnej czułości, wzlotów i molekularnego połączenia, czas na chwilę odpoczynku przy herbacie. Wykonam dla Ciebie spektakularny rytuał parzenia Matchy. Jest to zielona herbata w proszku, która do Japonii dotarła z Chin, gdzie od VIII wieku jej picie było elementem towarzyskiej rozrywki. Matcha ma wiele wartości odżywczych, jest silnym antyoksydantem, uspokaja, relaksuje, podnosi poziom energii, jak również doskonale oczyszcza.

Zapraszam Ciebie, jeśli chcesz przeżyć niezwykle istotną, energetyczną podróż do samego siebie, odkryć własną siłę, spokój, harmonię.

Możliwe modyfikacje, porusz je proszę w rozmowie telefonicznej:

– Możemy zrobić jedynie peeling stóp, lub totalnie go wykluczyć

– Matchę możemy wypić przed masażem jako wprowadzenie do rytuału, lub w postaci wyciszenia i relaksu po masażu