Masaż tantryczny w Poznaniu. Praca z energią. Tantra. Duchowość

Sensual Massage

Masaż tantryczny w Poznaniu. Praca z energią. Twoje miejsce zapomnienia.

Masaż Lingam

Masaż Lingam

Pragniesz połączenia ze swoją męskością? Chcesz dowiedzieć się, jak wyzwolić swoją męską energię oraz zarządzać nią, aby pozwoliła Ci stać się niesamowitym kochankiem? Pragniesz dowiedzieć się, jak udoskonalić swoje zwierzęce skłonności, stać się bardziej umiejętnym kochankiem i wykorzystać swoją męską energię w potężny i boski sposób? Czytaj dalej, pokażę Ci jak to osiągnąć.

Czym jest Masaż Lingam?

Tantryczny Masaż Lingam obejmuje masaż miejsc intymnych mężczyzny. Służy wyłącznie do celów leczniczych, uzdrawiających i duchowych. Ma na celu uwolnienie blokad w ciele, pracę z emocjami, jak również wyniesienie życia na wyższy, piękniejszy poziom.

Lingam to sanskryckie słowo określające penisa. Jest to termin duchowy oznaczający męskie genitalia i szeroko reprezentuje płodność. Lingam jest czczony w wielu kulturach ezoterycznych jako symbol Śiwy, najwyższej istoty lub ostatecznego Boga tantry i jogi.

Masaż Lingam to praktyka wykorzystująca różne techniki, aktywizujące energię seksualną i pomagające mężczyźnie uwolnić blokady, które mogą uniemożliwić mu doznanie głębokiej przyjemności seksualnej, wielokrotnych orgazmów oraz zdolności do ukierunkowania i poruszenia energii swojej i partnerki. Poprzez określone punkty nacisku na lingam, jądra i krocze, człowiek może doświadczyć niezwykłych efektów duchowych i energetycznych. 

Masaż Lingam służy wielkiemu celowi, przede wszystkim ponownemu połączeniu mężczyzn z ich prawdziwym Ja, ich prawdziwą naturą oraz odzyskaniu ich dziedzictwa, połączeniu się z męskością. To znacznie wykracza poza powszechne założenie i błędne przekonanie, że Masaż Lingam jest masażem erotycznym, którego kulminacją jest wyzwolenie i wytrysk. Zapewniam Cię, że sięga znacznie głębiej, ponieważ praktyka jest zakorzeniona w prawdziwych tantrycznych zasadach i fundamentalnej wiedzy.

Większość mężczyzn albo straciła to poczucie siebie i celu, albo z powodu braku odpowiedniego wykształcenia są przekonani, że ich siła i męskość są niepożądane, a nawet obraźliwe. Tantra całkowicie odrzuca ten pogląd.

Dzięki precyzyjnym i specyficznym technikom, Masaż Lingam pomaga mężczyźnie nauczyć się, jak ponownie połączyć się z tym wrodzonym, ale często ukrytym aspektem samego siebie, zaprzyjaźnić się i przyjąć swoją męskość oraz rozwinąć umiejętność kontrolowania energii Lingamu. W końcu mężczyzna zaczyna rozumieć rdzeń tego, kim naprawdę jest i zdaje sobie sprawę, że jego prawdziwa natura jest połączona z kosmiczną świadomością. Rozwija prawdziwego męskiego ducha, uwalniając ukryte cechy, które już w nim istnieją, ale zostały stłumione i być może zamaskowane wstydem lub zażenowaniem.

Efekty Masażu Lingam

Koncentrując się na przebudzeniu potężnej energii poprzez wyspecjalizowany dotyk, Masaż Lingam – praktykowany z umiejętną troską i uwagą – może przynieść mężczyźnie mnóstwo znaczących rezultatów i efektów:

 • odmłodzenie całego ciała,
 • uzdrowienie z przewlekłych dolegliwości (przedwczesny wytrysk, brak wzwodu),
 • rozproszenie potężnej energii w całej istocie,
 • wzrost świadomości seksualnej i potencjału orgazmicznego,
 • łagodzenie blokad,
 • wyzwolenie silnie zmagazynowanej i zablokowanej energii seksualnej,
 • przebudzenie serca,
 • równoważenie kwestii nadwrażliwości,
 • przypomnienie mężczyźnie o jego prawdziwej męskiej naturze,
 • potencjalny zapłon doświadczenia orgazmu energetycznego całego ciała,
 • wewnętrzny spokój i wyciszenie,
 • poprawa libido,
 • zwiększenie wrażliwości ciała,
 • osiągnięcie stanu błogości.

Doświadczanie tej cudownej i inspirującej pracy z ciałem jest dla wszystkich mężczyzn rzadką okazją do osiągnięcia głębokiego i satysfakcjonującego spełnienia w miłości i życiu

Tantryczny Masaż Lingam uczy mężczyznę, jak udoskonalić swoje zwierzęce skłonności, stać się bardziej umiejętnym kochankiem i wykorzystać swoją męską energię w potężny i boski sposób.

Przebieg Masażu Lingam

Pierwszym krokiem jest zawsze dokładne przygotowanie. Poprzez niespieszny masaż całego ciała, mężczyzna zostaje przygotowany fizycznie, energetycznie i emocjonalnie do Masażu Lingam.

Aktywowane są ważne punkty energetyczne w okolicy pachwiny i miednicy.
Precyzyjne techniki są aplikowane na krocze, jądra i lingam. Techniki te służą oczyszczeniu obszaru ze stagnacji energii, usunięciu blokad i aktywacji utajonych punktów energii.

Uwolniona energia jest następnie rozprzestrzeniana po całym ciele. Na tym etapie doświadczenie jest jedyne w swoim rodzaju dla każdego mężczyzny. Może zostać wciągnięty w stan orgazmu energetycznego całego ciała. Może doświadczyć euforii i błogiego stanu umysłu. Możliwe jest również, że może mieć uwolnienie emocjonalne lub uwolnienie blokad. Wszystkie wyniki są jednakowo ważne w spektrum uzdrawiania i będą dokładnie tym, czego ten konkretny mężczyzna potrzebował podczas tej sesji. Bez względu na to, co się pojawi, terapeutka harmonijnie poprowadzi Cię przez ten proces, poruszając się po wszystkich aspektach od początku do końca, zapewniając wyjątkowe i głębokie doświadczenie.

Orgazm nie jest celem końcowym tego rodzaju masażu, jednak może być przyjemnym rezultatem. Doznania orgazmu w Masażu Lingam są zupełnie inne niż typowe doznania wytrysku. Energia jest kierowana w określony sposób i rozproszona po całym ciele, powodując nawet orgazm energetyczny całego ciała. W tego rodzaju orgazmie tantrycznym nie ma utraty energii, a zamiast tego ogromny wzrost przyjemności i potencjału mężczyzny.

Prawdziwy Masaż Lingam nie doprowadza mężczyzny do orgazmu wytryskowego. Byłoby to sprzeczne ze starożytnymi zasadami tantrycznymi. Zamiast tego energia seksualna jest powstrzymywana i utrzymywana. To właśnie sprawia, że ​​mężczyzna może osiągnąć orgazm energetyczny całego ciała i jest kluczem do stania się prawdziwym tantrycznym mężczyzną.

Wiem, że dla wielu mężczyzn może to brzmieć rozczarowująco, ponieważ większość zakłada, że ​​jedyną formą przyjemności, jaką można osiągnąć, jest wytrysk. Jest to jednak niedokładne. Mężczyźni zostali zaprogramowani tak, aby wierzyli, że ich potencjał orgazmiczny jest minimalny, a szczytowej przyjemności doświadczają w ciągu pięciu do dziesięciu sekund orgazmu, po którym następuje utrata cennych płynów i energii. Tantra mówi inaczej, a Masaż Lingam jest środkiem dla mężczyzn, aby uzyskać dostęp do nieopisanych form głębokiej, satysfakcjonującej, długotrwałej i trwałej przyjemności, a także wielokrotnych orgazmów.

Masaż Lingam w Poznaniu

Masaż Lingam może stanowić część Masażu dla Mężczyzn, Masażu dla Par oraz część Rytuału SPA. Nie można zapisać się wyłącznie na Masaż Lingam, ponieważ konieczne jest wcześniejsze przygotowanie ciała i psychiki, co odbywa się w początkowych etapach poszczególnych rytuałów.