Sensual Massage

Twoje miejsce zapomnienia

Masaż dla Mężczyzn

Masaż dla Mężczyzn Poznań | Masaż tantryczny Poznań | Masaż Nuru Poznań | Masaż Lingam Poznań

Przebieg masażu

Rytuał rozpoczyna się prysznicem, będzie czekać na Ciebie ręcznik oraz jednorazowe klapki. Następnie zapraszam do pokoju masażu. Przy blasku świec, nastrojowej japońskiej muzyki, unoszących się zapachach olejków, przystąpimy do masażu całego ciała. Masaż rozpoczynam od ugniatania stóp, następnie łydki, uda, plecy, kończąc na szyi. Zadbam o to, aby masaż był dokładny, przyjemny, relaksujący, indywidualnie dobierając nacisk. Chcę, abyś zamknął oczy, zrelaksował się, oddychał głęboko i spokojnie. Płynne ruchy pozwolą Ci odprężyć ciało, wyciszyć umysł.

Kolejny etap to masaż Nuru. Został on wynaleziony w Japonii w mieście Kawasaki. Słowo nuru oznacza „śliski”, „miękki”. Zatem używając ciepłego olejku ślizgam się po Twoim ciele. Używając całego ciała wywieram nacisk, a przy jednoczesnym osiągnięciu większej liczby punktów energii, powoduję efekt terapeutyczny. Masaż Nuru jest niezwykle energetycznym i zmysłowym masażem. Pomaga w osiągnięciu stanu odprężenia, wrażliwości na dotyk i przyjemności.

Na koniec oferuję masaż Lingam. Typ masażu, który jest symbolem męskiej energii. “Lingam” to starożytne tantryczne słowo, używane do opisu penisa. W praktyce Tantry uważa się, że Lingam promieniuje twórczą energią i przyjemnością.

Ten styl masażu koncentruje się na stymulacji i masażu narządów płciowych. Zastosuję szereg różnych technik i pociągnięć do trzonu lingamu, głowy, moszny i jąder, jednocześnie delikatnie masując krocze i kilka miejsc związanych z prostatą.

Zależy mi, abyś osiągnął pełnię samoświadomości ciała, seksualności, opanowania oraz odkrył nowe doznania. Masaż ten, oprócz fizycznych, emocjonalnych i duchowych zalet, pomaga w rozwiązywaniu problemów takich jak przedwczesny wytrysk, czy impotencja spowodowana stresem. Oferuję masaż zakończony orgazmem, jednak wbrew powszechnemu przekonaniu,  dążenie szczytowania nie jest celem masażu tantrycznego.

Bardzo ważne jest, abyś nie przychodził z intencją natury
seksualnej. To jest czas dla Ciebie, na wyciszenie, oderwanie się i relaks.