Masaż tantryczny w Poznaniu. Praca z energią. Tantra. Duchowość

Sensual Massage

Masaż tantryczny w Poznaniu. Praca z energią. Twoje miejsce zapomnienia.

Tantryczny Rytuał Spa

Masaż tantryczny to głęboko relaksująca, odprężająca, a zarazem uzdrawiająca technika pracy z ciałem. Pozwala wrócić do chwili obecnej, całkowicie zanurzyć się w ciele, w błogości i odczuwać ją na poziomie molekularnym.  Takie odczuwanie możliwe jest tylko wtedy, kiedy energia seksualna, która według Tantry jest energią życiową, swobodnie płynie przez nasze ciała. Niestety rzadko który człowiek ma drożne meridiany, ponieważ nasze ciało jest jak gąbka, która wchłania wszystkie traumy, urazy, nieprzeżyte i niezauważone, zepchnięte emocje, uczucia, które blokują naturalny i swobodny przepływ energii. Jeżeli zaś energia życiowa nie dociera do pewnych obszarów ciała przez dłuższy czas, mogą powstawać zaburzenia na poziomie fizycznym i mentalnym, co może prowadzić nawet do chorób. Energia seksualna zachowuje się jak szczotka – czyści i udrażnia.  Odczuwanie przepływu energii seksualnej w trakcie sesji to naturalny stan rzeczy, natomiast po kilku masażach możesz doświadczać takiego przepływu w codziennym życiu. Życie staje się wtedy pełniejsze, bardziej świadome, pełne miłości, wewnętrznego spokoju.

Rytuał SPA jest przeznaczony dla kobiet i dla mężczyzn.

Przebieg masażu

Masaż rozpoczyna się relaksującą kąpielą w wannie. Podczas kąpieli wykonam peeling ciała, specjalną rękawicą oczyszczającą. Peeling usuwa zanieczyszczenia i obumarłe komórki zewnętrznej warstwy naskórka oraz pobudza skórę do wytwarzania nowych komórek. Pomaga też lepiej wchłaniać składniki olejków, powodując większe nawilżenie ciała. Już w wannie zaczniemy relaksować ciało poprzez tantryczny oddech i medytację. 

Następnie czas na chwilę rozmowy. W pokoju masażu usiądziemy na macie. Nauczymy się oddechu, wyciszymy umysł przy tybetańskiej muzyce. Wypytam też o Twoje preferencje odnośnie nacisku, oczekiwania dotyczące spotkania, Twoje potrzeby.

Masaż rozpoczyna się głęboko relaksującymi i powolnymi ruchami dłoni, przedramion. Pomoże to odblokować kanały energetyczne, uwolnić Cię od spiętych mięśni, bólu. Poprzez świadomy, energetyczny dotyk poczujesz błogość, akceptację, prawdziwą czułość i bliskość emocjonalną.
Jak również poprzez autorski masaż Nuru, który jest kolejnym elementem, pozwalającym na przepływ energii, rozbudzenie zmysłów. Masaż Nuru został wynaleziony w Japonii w mieście Kawasaki. Słowo nuru oznacza „śliski”, „miekki”. Zatem używając ciepłego olejku ślizgam się po Twoich plecach. Używając całego ciała wywieram nacisk, a przy jednoczesnym osiągnięciu większej liczby punktów energii, powoduję efekt terapeutyczny. Przepływ energii jaki dokonuje się poprzez tantryczny oddech, zatrzymanie się mojego ciała na Twoich plecach, daje niezwykle terapeutyczny i odprężający efekt. 
Masaż nuru wykonywany jest tylko dla mężczyzn, z tyłu ciała. Jest to autorski masaż, który bardzo różni się od typowego masażu nuru.
Więcej o masażu Nuru przeczytaj tutaj

Następnie przechodzimy do masażu Lingam (dla mężczyzn). Typ masażu, który jest symbolem męskiej energi. “Lingam” to starożytne tantryczne słowo, używane do opisu penisa. W praktyce Tantry uważa się, że Lingam promieniuje twórczą energią i przyjemnością. Ten styl masażu koncentruje się na stymulacji i masażu narządów płciowych. Zastosuję szereg różnych technik i pociągnięć do trzonu lingamu, głowy, moszny i jąder, jednocześnie delikatnie masując krocze i kilka miejsc związanych z prostatą.

Zależy mi, abyś osiągnął pełnię samoświadomości ciała, seksualności, opanowania oraz odkrył nowe doznania. Masaż ten, oprócz fizycznych, emocjonalnych i duchowych zalet, pomaga w rozwiązywaniu problemów takich jak przedwczesny wytrysk i jest bardzo skuteczny w przypadkach impotencji z różnych przyczyn, zarówno natury fizycznej, pooperacyjnej, traumatycznej lub psychologicznej, ponieważ działa bezpośrednio w czakrach i punktach energii seksualnej. Oferuję masaż zakończony orgazmem, jednak wbrew powszechnemu przekonaniu,  dążenie do szczytowania nie jest celem masażu tantrycznego.
Bardzo ważne jest, abyś nie przychodził z intencją natury seksualnej. To jest czas dla Ciebie, na wyciszenie, oderwanie się i relaks.
Więcej informacji o masażu Lingam przeczytaj tutaj

Masaż Yoni (dla kobiet). Yoni oznacza źródło życia, symbol kobiecej energii, święta przestrzeń.  Yoni, a więc nasza pochwa gromadzi wiele napięć. To w tym rejonie kumuluje się nasz stres, emocje.  Im częściej poświęcasz jej uwagę, tym jesteś wrażliwsza, odczuwasz dużo więcej, pozwalasz przepływać energii, stajesz się świadoma swojego ciała i seksualności. Pokażę Ci jak sama możesz wykonywać taki masaż, lub poprosić o to partnera/partnerkę.  Otulę Cię dotykiem, abyś czuła się bezpieczna, silna, wypoczęta i pełna energii. Celem masażu Yoni jest odkrywanie swojej energii seksualnej, magii i potencjału jaki masz w sobie. Nie dążymy do orgazmu, ale do poznawania i akceptacji ciała, połączenia się z Boginią. 
Każda z Nas jest dziełem sztuki, tylko zapomnianym, zakurzonym. Połączenie ze swoją boskością następuje przez uważne, świadome obserwowanie siebie, swoich emocji, swojego ciała. Bogini, która jest spokojna, pełna miłości, która się nie kłóci, bo nie musi, nie wymaga, nie obraża się, nie wywyższa. Ona na Ciebie cierpliwie czeka, aż ją zauważysz. Uważność, świadome przyglądanie, akceptacja, ukochanie swojego ciała. To zagadnienia, które poruszę na sesji. Łączymy się z Naszą Kobiecością.  Przez ciało fizyczne będziemy docierać do traum, napięć, emocji, które możemy uleczyć i uwolnić.
Szczegółowe informacje o masażu Yoni przeczytaj tutaj

Po niezwykle energetycznej podróży, pełnej dotyku, wrażliwości, czułości i molekularnego połączenia, czas na chwilę odpoczynku przy herbacie. Wykonam dla Ciebie spektakularny rytuał parzenia Matchy. Jest to zielona herbata w proszku, która do Japonii dotarła z Chin, gdzie od VIII wieku jej picie było elementem towarzyskiej rozrywki. Matcha ma wiele wartości odżywczych, jest silnym antyoksydantem, uspokaja, relaksuje, podnosi poziom energii, jak również doskonale oczyszcza.

Zapraszam Ciebie, jeśli chcesz przeżyć niezwykle istotną, energetyczną podróż wgłąb siebie, odkryć własną moc, spokój, harmonię.