Masaż tantryczny w Poznaniu. Praca z energią. Tantra. Duchowość

Sensual Massage

Masaż tantryczny w Poznaniu. Praca z energią. Twoje miejsce zapomnienia.

Tantra FAQ

Tantra FAQ Pytania i odpowiedzi

Często pytacie mnie o różne zagadnienia dotyczące Tantry czy masażu tantrycznego. Oto więc Tantra FAQ (najczęściej zadawane pytania).

Kim jest Przewodniczka Tantry?

Przewodniczka Tantry, inaczej też Dakini, to tybetańskie słowo dla kobiety, która pokazuje, uczy głębokich tajemnic, metod Tantry. Jej misją jest skupienie się na Twojej Boskości, Istnieniu, jak również Twojemu przebudzeniu. Wykorzystuje siłę energii seksualnej/życiowej, aby rozbić złudzenia i przybliżyć Tobie prawdę, kim jesteś.

Bycie Dakini jest głębokim powołaniem, które wymaga całego życia na przygotowanie. Terapeutka, dokonując wewnętrznych przemian, sama doświadcza wszystkiego co związane z Tantrą, dzięki temu jest w stanie czytać i skutecznie odpowiadać na potrzeby klientów. Jest więc wrażliwa, empatyczna, doskonale wie, co może dziać się w człowieku, dlatego, że sama idzie tą samą drogą.

Czym jest Tantra?

O tantrze pisałam w poście “Tantra – nie tylko seksualność”, który jest dostępny pod tym linkiem https://sensualmassage.eu/tantra-nie-tylko-seksualnosc/.

Tantra daje Nam wspaniałe narzędzia, dzięki którym Nasze życie staje się spokojniejsze, szczęśliwsze. Dzięki takim narzędziom i technikom jak oddech, masaż, dotyk, świadomość i przepływ energii, otrzymujemy możliwość wykorzystania Naszego potencjału. Wykorzystania siły życiowej do tego, do czego jest przeznaczona – do tworzenia.

Czy można wybrać Terapeutkę?

W Sensual Massage jestem jedyną Przewodniczką Tantry. Nie ma masażystów i masażystek. Spotykasz się ze mną – Jess Kamaste Hatti

Masaż jest wykonywany na macie czy na stole do masażu?

Każdy masaż z dostępnej oferty wykonywany jest na wygodnym, wysokiej jakości materacu, który jest położony na podłodze. Daje to poczucie bezpieczeństwa dla Ciebie i Terapeutki, podczas masażu, jak i medytacji. Takie rozwiązanie ogranicza spadnięcie z wysokości podczas wykonywania np. masażu nuru, masażu dla Par.
Posiadam również stół do masażu, więc często korzystam również z tego rozwiązania w Tantrycznym Masażu dla Kobiet.

Terapeutka też jest nago podczas sesji?

Z reguły tak. Często dla zachowania dobrego samopoczucia Par czy Kobiet, podczas sesji Terapeutka masuje ubrana w chustę. Jednak to zależy tylko i wyłącznie od klienta. Dlaczego nagość? Przede wszystkim nadzy jesteśmy równi, nagość jest Naszym naturalnym stanem. I nie jest traktowane seksualnie.  Bycie nagim obu stronom pozwala na pełną ekspresję i przepływ energii w czakrach, zarówno w dawaniu, jak i przyjmowaniu masażu. Doświadczysz tego jak Terapeutka jest zrelaksowana w swoim naturalnym stanie, co zachęci Ciebie do głębokiego relaksu. Jeśli tego nie chcesz, poinformuj mnie, ustalimy granice przed spotkaniem.

Czy podczas masażu mogę dotykać Terapeutki?

Nie. Całkowicie koncentrujemy się na Tobie, każde dotknięcie z Twojej strony będzie rozpraszać mnie i moją energię. Przyjmując masaż jesteś w swojej Świadomości, każde działanie z Twojej strony również Cię z tego wyrwie. Zachęcam Cię do skupienia uwagi na sobie, na swoich odczuciach, własnym ciele, doznaniach, pozwalania sobie na pełne otrzymywanie. Nie oczekuję, że będę masowana ani dotykana. Jedyny dotyk, który może działać jako uziemienie Cię kobiecą energią, to położenie dłoni na moich nogach. Również podczas masażu Yoni/Lingam, Twoje ręce mogą być położone na moich udach, aby stworzyć obwód energetyczny.

Czy masaż obejmuje sex, stosunek seksualny?

Nie, sesje masażu nie wiążą się ze stosunkiem seksualnym. Pracujemy z energią seksualną, intymnością, otwartością. Nie oferuję żadnych usług seksualnych. Masaż jest naturystyczny i będzie miał kontakt ciała z ciałem, ale nie będzie miała miejsce żadna aktywność seksualna.

Możesz poczuć podniecenie seksualne, ale nie jest to celem masażu. Pozostaniesz odbiorcą przez cały czas trwania sesji. Mogę pouczyć Cię w zakresie oddychania, aby wzmocnić doświadczenie, Twoją świadomość i pozwolić przepływać energii przez Twoje ciało.

Co to jest uzdrawianie seksualne?

Uzdrawianie seksualne polega na uwalnianiu energii, która kumuluje się w Naszych ciałach. Jest ona związana z jakąkolwiek traumą seksualną lub szkodliwym doświadczeniem seksu. Energia jest uwalniana, abyśmy mogli ją wykorzystać w bardziej pozytywny sposób. Proces może być tak prosty chociażby przez uznanie, że nie musimy bronić się przed czymś, co wydarzyło się w przeszłości. Uzdrawianie może obejmować również sesje oddychania, medytacje, uwalnianie emocji, masaż, jak również uświadomienie sobie obszarów w ciele, które przechowują to doświadczenie.

Czy podczas sesji jest miejsce na orgazm?

Kiedy nadejdzie ten moment – jest to Twoja decyzja. Jeśli masz ochotę na orgazm, nie zatrzymam Cię, jednak zachęcam do skupienia się na przyjemności, nie dążenia do orgazmu. Kiedy powstrzymasz się od szybkiego momentu uniesienia, odkryjesz coś niesamowitego. Istnieje wspaniała technika oddechu, kontroli mięśni, która pomaga skierować energię poza genitalia. A wtedy jest możliwy orgazm energetyczny, który obejmuje całe ciało.

Zdarza mi się wytrysnąć przedwcześnie, czy Tantra może pomóc?

Tak. Istnieje kilka ćwiczeń tantrycznych, terapeutycznych, które potrafią zdziałać cuda. Pomogą Tobie utrzymać dłużej erekcję, kontrolować wytrysk, aby sex był taki, jaki pragniesz. Tantra działa nie tylko na płaszczyźnie cielesnej, ale przede wszystkim rozluźnia stosunek do wielu męczących nas myśl czy przekonań.

Nie jestem w stanie osiągnąć orgazmu, czy Tantra może pomóc?

Tak. Zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Tantra może pokazać, nauczyć Cię jak osiągać orgazmy całego ciała, orgazmy energetyczne. Istnieją potężne narzędzia, które pomagają osiągać multiorgazmy. Za każdym razem, kiedy jesteś blisko i odkładasz orgazm, otwierasz się na przeżywanie silniejszego obejmującego całe ciało. Kiedy zaczniesz uwalniać się od błędnych przekonań czy wstydu, Twoje ciało naturalnie podąży za płynącą przyjemnością.

A jeśli się boję?

Żyjemy w bardzo restrykcyjnym społeczeństwie, pełnym opinii i zakazów. Bardzo niewiele osób otrzymało rzetelne informacje, jak być dobrym kochankiem, jak komunikować swoje potrzeby, jak połączyć się ze swoją energią seksualną, jak tworzyć intymność.

To całkowicie naturalne bać się czegoś tak intymnego. Zwłaszcza, że widzieliśmy niewiele dowodów na to, że związek i seks może być tak dobry, jak marzymy. Tantra pomaga w procesie uczenia, pokazując jak komunikować swoje potrzeby, jak również swoje obawy, tak abyś czuł/czuła się całkowicie bezpieczny/bezpieczna i uświadomił/uświadomiła sobie swoje uczucia i pragnienia.

Czy nie jest problemem starość lub bycie nieatrakcyjnym?

Nie jest, dlaczego miałoby być? Na sesji nie spotykam się do końca z Twoim ciałem. Spotykam się z Istnieniem. Całkowicie akceptuję i kocham to Istnienie, ponieważ wszyscy jesteśmy tym samym. Ja jestem wyrazem Istnienia i Ty jesteś wyrazem Istnienia. Masaż tantryczny jest cudownym sposobem na pozbycie się postrzegania bycia niedostatecznie dobrym, czy niewartym/niewartą. My ludzie obawiamy się, co kto o Nas pomyśli, jak Nas oceni. Jesteśmy też bardzo negatywni w stosunku do samych siebie. Częściej kobiety zwracają dużą uwagę na wygląd i nawet najpiękniejsze znajdują w sobie coś, co trudno im zaakceptować. Nie czują się dobrze, bo patrzą na siebie negatywnie. Święty Masaż Tantryczny pomoże uzdrowić takie postawy, pokaże jak spojrzeć na siebie w inny sposób. Jak widzieć Boską Istotę w sobie, nie tylko ciało, które jest za grube czy za chude.

Czy muszę mieć masaż Lingam lub Yoni?

Nie. To zależy od Ciebie, Ty decydujesz. Przed masażem ustalamy granice, jaka jest Twoja motywacja, co chcesz, a czego nie chcesz. Mam wielki szacunek do Twoich życzeń. Jeśli Twoje uzdrowienie wymaga tych masaży, zostanie to z Tobą omówione i ustalone przed sesją.

Czy muszę mieć partnera?

Nie. Ponad połowa praktyk Tantry to solo praktyki. Tak naprawdę należy rozpocząć samemu, aby poznać swoje ciało, zbliżyć się do swojego Istnienia. Jednak jeśli będziesz potrzebować wskazówek dotyczących Tantry w parze, to z przyjemnością możemy o tym porozmawiać.

Jesteśmy Parą. Lepiej wybrać się na sesję dla Par, czy najpierw osobno?

Sami doskonale wiecie, co dla Was najlepsze. Decyzję zostawiam Wam. Jeśli są sprawy indywidualne, nad którymi chcesz popracować, lepiej najpierw przyjechać indywidualnie, a potem razem. Tak jak pisałam wyżej, większość praktyk tantrycznych najlepiej zacząć solo, umożliwi to lepszy kontakt z partnerem w przyszłości, nauczy Ciebie komunikacji, odkryjesz swoją intymność, przyjemność, miłość i akceptację swojego Istnienia.

Jeśli jednak chcecie pogłębić Waszą więź, miłość, intymność, zapraszam na masaż dla Par.

Jak zarezerwować wizytę?

Najlepiej poprzez e-mail lub wiadomość sms. Możemy omówić szczegóły, odpowiem indywidualnie na pytania i w ten sposób też kontakt ze mną jest szybszy. Gdy jestem w trakcie sesji, często kilkugodzinnej, nie mam możliwości odebrania telefonu. Jeśli zależy Ci na kontakcie telefonicznym, oczywiście możemy po wymianie wiadomości umówić się na rozmowę.

Tworzyłam “Tantra FAQ” na podstawie pytań klientów. Jeśli masz dodatkowe pytania z przyjemnością odpowiem, napisz do mnie e-mail lub wiadomość sms.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *