Masaż tantryczny w Poznaniu. Praca z energią. Tantra. Duchowość

Sensual Massage

Masaż tantryczny w Poznaniu. Praca z energią. Twoje miejsce zapomnienia.

Masaż Tantryczny dla Mężczyzn

Masaż tantryczny to głęboko relaksująca, odprężająca, a zarazem uzdrawiająca technika pracy z ciałem. Pozwala wrócić do chwili obecnej, całkowicie zanurzyć się w ciele, w błogości i odczuwać ją na poziomie molekularnym.  Takie odczuwanie możliwe jest tylko wtedy, kiedy energia seksualna, która według Tantry jest energią życiową, swobodnie płynie przez nasze ciała. Niestety rzadko który człowiek ma drożne meridiany, ponieważ nasze ciało jest jak gąbka, która wchłania wszystkie traumy, urazy, nieprzeżyte i niezauważone, zepchnięte emocje, uczucia, które blokują naturalny i swobodny przepływ energii. Jeżeli zaś energia życiowa nie dociera do pewnych obszarów ciała przez dłuższy czas, mogą powstawać zaburzenia na poziomie fizycznym i mentalnym, co może prowadzić nawet do chorób. Energia seksualna zachowuje się jak szczotka – czyści i udrażnia.  Odczuwanie przepływu energii seksualnej w trakcie sesji to naturalny stan rzeczy, natomiast po kilku masażach możesz doświadczać takiego przepływu w codziennym życiu. Życie staje się wtedy pełniejsze, bardziej świadome, pełne miłości, wewnętrznego spokoju.

Przebieg masażu

Sesja rozpoczyna się prysznicem, będzie czekać na Ciebie ręcznik oraz jednorazowe klapki. Następnie zapraszam do pokoju masażu, gdzie porozmawiamy o Twoich potrzebach, granicach. Przeprowadzę medytację, w której pokażę Ci jak wykonywać tantryczny oddech, abyś od razu mógł poczuć efekt tantry w ciele. Przy blasku świec, nastrojowej japońskiej muzyki, unoszących się zapachach olejków, przystąpimy do masażu całego ciała. Masaż rozpoczynam od ugniatania stóp, następnie łydki, uda, plecy, kończąc na szyi. Zadbam o to, aby masaż był dokładny, przyjemny, relaksujący, indywidualnie dobierając nacisk. Przeprowadzę również medytację wraz z oddechem tantrycznym.  Chcę, abyś zamknął oczy, zrelaksował się, oddychał głęboko i spokojnie. Płynne ruchy pozwolą Ci odprężyć ciało, wyciszyć umysł.

Kolejny etap to Autorski Masaż Nuru. Masaż Nuru został wynaleziony w Japonii w mieście Kawasaki. Słowo nuru oznacza „śliski”, „miekki”. Zatem używając ciepłego olejku ślizgam się po Twoich plecach. Używając całego ciała wywieram nacisk, a przy jednoczesnym osiągnięciu większej liczby punktów energii, powoduję efekt terapeutyczny. Przepływ energii jaki dokonuje się poprzez tantryczny oddech, zatrzymanie się mojego ciała na Twoich plecach, daje niezwykle terapeutyczny i odprężający efekt. 
Masaż nuru wykonywany jest dla mężczyzn z tyłu ciała. Jest to autorski masaż, który bardzo różni się od typowego masażu nuru, ponieważ skupia się na boskiej energii i tantrycznym oddechu.
O autorskim masażu nuru możesz przeczytać tutaj
 

  

Na koniec oferuję masaż Lingam. Typ masażu, który jest symbolem męskiej energii. “Lingam” to starożytne tantryczne słowo, używane do opisu penisa. W praktyce Tantry uważa się, że Lingam promieniuje twórczą energią i przyjemnością.

Ten styl masażu koncentruje się na stymulacji i masażu narządów płciowych. Zastosuję szereg różnych technik i pociągnięć do trzonu lingamu, głowy, moszny i jąder, jednocześnie delikatnie masując krocze i kilka miejsc związanych z prostatą.

Zależy mi, abyś osiągnął pełnię samoświadomości ciała, seksualności, opanowania oraz odkrył nowe doznania. Masaż ten, oprócz fizycznych, emocjonalnych i duchowych zalet, pomaga w rozwiązywaniu problemów takich jak przedwczesny wytrysk, czy impotencja spowodowana stresem.
Wbrew powszechnemu przekonaniu, dążenie do szczytowania nie jest celem masażu tantrycznego. Zatem nie skupiamy się na celu, ale na doświadczaniu i energii. 
Więcej o masażu Lingam przeczytaj tutaj

Bardzo ważne jest, abyś nie przychodził z intencją natury
seksualnej. To jest czas dla Ciebie, na wyciszenie, połączenie się z Twoją energią i relaks.