Masaż tantryczny w Poznaniu. Praca z energią. Tantra. Duchowość

Sensual Massage

Masaż tantryczny w Poznaniu. Praca z energią. Twoje miejsce zapomnienia.

Masaż Tantryczny dla Par

Spotkanie odbywa się w formie warsztatów. 
Pokażę Wam jak na nowo odkryć magię dotyku, masażu, jak poprawić Waszą energię seksualną. Jak się połączyć, zjednoczyć, żeby bliskość, intymność sprawiała coraz więcej przyjemności, nowych doznań

Przebieg masażu:
Masaż rozpoczyna się od prysznica, możecie to zrobić wspólnie, aby przyzwyczaić się do nagości, lub osobno. Następnie zapraszam do pokoju, w którym poprzez masaż, przekażę Wam spokój, dobre samopoczucie, relaks, zawsze przestrzegając Waszych granic.
Tutaj jest przestrzeń na rozmowę, czego potrzebujecie, jakie macie oczekiwania, co chcielibyście poprawić, z jakim nastawieniem przyszliście.
Poprowadzę również ćwiczenia oddechu.
Następny etap to masaż, nauka masażu, możecie masować ze mną, lub leżeć blisko siebie. Porozmawiamy na temat Waszej gry wstępnej, jak się zbliżyć do siebie, czy jest coś co chcielibyście spróbować razem, a może boicie się sobie o tym powiedzieć, jestem otwarta na każdy temat.
Uzdrawianie kobiecości i męskości wykonuję tylko i wyłącznie w Waszym tempie. Zrobimy tylko to na co będziecie gotowi.
Przede wszystkim chcę, żebyście się odprężyli i nie myśleli o życiu codziennym, tylko o relaksie, który będzie w danej chwili.

Celem masażu jest samoświadomość i poznawanie Waszych ciał, zmysłowość i relaks. Jest to moment dla Was, aby odkrywać intymność, zdjąć maski, otworzyć się na doznania. Takie spotkanie zbliży Was, zachęci do poszukiwania nowych doświadczeń, emocji.

 Tantra dla Kobiety, czyli masaż Yoni i dla Mężczyzny – masaż lingam, pozwoli Wam osiągnąć stan błogości, zaakceptować swoje ciała, abyście uwolnili się od lęków, zazdrości, wzmocnili zaufanie do siebie nawzajem, poczucie własnej wartości.

Masaż tantryczny to terapia, wspólne doświadczenie, które zbliża Was i Wasze ciała, o którym oboje będziecie chcieli pamiętać.

Czujecie, że potrzebujecie relaksu, połączenia na poziomie energetycznym, bycia w chwili obecnej, bez presji, wymagań? Chcecie poczuć niewyobrażalną moc energii i zapomnieć o wszystkim? Napiszcie do mnie, nie czekajcie, lepszego momentu nie będzie.